Rechercher / 918545786

SPG BOLIG SKÅRER HOLDING AS

Aksjeselskap c/o Scandinavian Property Group AS
Ruseløkkveien 30
0251 OSLO
Statut
Active
Fondée
24.01.2017
Enregistrée TVA
Non
Reg. commerce
Oui
Identification
N° org. 918545786
Forme juridique AS Aksjeselskap
Code secteur 68.110 Kjøp og salg av egen fast eiendom
Secteur 2100 Private aksjeselskaper mv.
Enregistrée 10.02.2017
Forme linguistique Bokmål
Contact

Aucune information de contact enregistrée.

Adresse
Adresse professionnelle
c/o Scandinavian Property Group AS
Ruseløkkveien 30
0251 OSLO
Ouvrir dans Google Maps
Adresse postale
c/o Scandinavian Property Group AS
Postboks 1429 Vika
0115 OSLO

Données du Registre de Brønnøysund — Brønnøysundregistrene

Simen Christoffer Gunnerud
Styreleder · f. 1988
Comptes de société
01.01.2024 – 31.12.2024
NOK
Résultat d'exploitation
−95 348 NOK
Résultat net
−74 779 NOK
Total des actifs
450 990 NOK
Capitaux propres
447 552 NOK
Compte de résultat
Charges d'exploitation95 348 NOK
Résultat d'exploitation−95 348 NOK
Produits financiers20 569 NOK
Résultat avant impôts−74 779 NOK
Résultat net−74 779 NOK
Bilan
Actifs immobilisés0 NOK
Actifs courants450 990 NOK
Total des actifs450 990 NOK
Capital libéré60 000 NOK
Résultats reportés387 552 NOK
Capitaux propres447 552 NOK
Dettes à long terme0 NOK
Dettes à court terme3 438 NOK
Total des dettes3 438 NOK
CP + dettes total450 990 NOK

Les personnes ci-dessous représentent l'entité selon les rôles enregistrés dans le Registre des entités.

Styre
Simen Christoffer Gunnerud
Styrets leder
Revisor
Revisor
Regnskapsfører
VIEW GROUP AS 987260335
Regnskapsfører

Aucune procuration enregistrée pour cette entité dans le Registre des entités.

Voir l'historique des actionnaires
Explorez l'historique de propriété, les transactions et les modifications de capital sur Aksje.info
Ouvrir Aksje.info
34,80%
20 882 actions
19,61%
11 764 actions
18,63%
11 176 actions
11,77%
7 060 actions
9,81%
5 884 actions
1,96%
1 176 actions
0,49%
294 actions
0,49%
294 actions

Pour des données d'actionnaires à jour et des recherches historiques. Essayez notre service Aksje.Info

Données d'actionnaires fournies par WebApi.no
Chargement du wiki...
Lag QR-kode gratis

Bruk QR-Koder for å tilby kundene deres Gratis Wifi, få tilbakemeldinger, eller ta kontakt etc.

Her kan du lage noen enkle gratis for å prøve, men logg inn for å lage QR-Koder med logoer og mye mye mer.

Registrer deg nå og kom i gang...

WiFi-tilkobling
Ring telefon
Åpne nettside
Send e-post

Forhåndsvisning vises her
når du fyller inn informasjon

Ingen data lagres – 100% gratis

QR-Koder til din bedrift
kr 999

Vi hjelper deg med alle QR-Koder (med logo) og svar på alle spørsmål du har om QR-koder til din bedrift, innen 72 timer.

QR-koder med din logo
WiFi, nettside, kontakt, meny ++
Personlig rådgivning
Levert innen 72 timer

Dette er en åpen oversikt over intern kontroll for SPG BOLIG SKÅRER HOLDING AS. Alle kan legge til informasjon – som en Wikipedia for bedriftskontroll. Data er offentlig tilgjengelig og knyttet til organisasjonsnummer.

Brannvern
Brannslukking 0 registrert
Ingen registrert ennå
Rutiner og Nødutganger 0 registrert
Ingen registrert ennå
Samlingsplass 0 registrert
Ingen registrert ennå
Helse, miljø og sikkerhet
Hjertestarter 0 registrert
Ingen registrert ennå
Medisinskap 0 registrert
Ingen registrert ennå
Verneombud 0 registrert
Ingen registrert ennå
Rutiner 0 registrert
Ingen registrert ennå
Verneutstyr 0 registrert
Ingen registrert ennå